| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut relatie cu o persoana doar sa va bateti joc de el/ea? Sa zicem "la buleala, la caterinca, la vrajeala" cum zic altii?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu si nici nu as vrea. Cel mai periculos joc e cel al sentimentelorwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da din pacate sad
O singura data sad
Si apoi am regretat mult pentru ca acel baiat a suferit mult din cauza mea...straight facesad

| nobody_9468 a răspuns:

Da...cu primul meu prieten am vrut sa'i fac ce mi-a facut si el mie, adica sa se simta si el un nimic, a mers cu toate ca mi-a parut rau si i'am cerut si scuze am ramas prieteni buni la momentul asta.
Am avut si relatii "la buleala" insa mai mult de 2 saptamani nu au mers, au fost "la buleala" cand am realizat asta, fiindca la inceput vroiam sa fie ceva serios, dar daca nu au merssad.

Bafta.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, doua de cativa ani (multi ), doar ca am fost de partea cealalta a actiunii.

lolita
| lolita a răspuns:

Tu crezi ca eu am avut timp de pierdut cu prostii? intotdeauna am facut ceva util cu timpul meu.

| SexyChick a răspuns:

Nu straight face e cel mai josnic lucru si nu as face asa ceva...oh go on si sper sa nici nu patesc asa tongue

| PlAC a răspuns:

Da si mi-am batut joc de mine pana la urma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt un actor jalnic, nu pot sa fac asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astea nu se pot numi relatii... dar de batut joc asa sau de facut misto, am mai facut big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o relatie in adevaratul sens al cuvantului. dar am fost cu peroane doar asa, la vrajeala, ca sa nu fiu si eu singura. Asta nu inseamna ca mi-am batut joc de acea persoana.