| TeoPT a întrebat:

Ati citit cartea Winnetou (Karl May)?
Cum vi s-a parut?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am citit cartea dar am vazut filmul. Vreau sa citesc si cartea intr-o buna zi.

| User a răspuns:

Am citit cuprinsu'. Se pune?big grin
Dupa cuprins, pare nasoala. Ca toate cartile de altfeloh go on

| Onutssa a răspuns:

Nu am citit cartea, dar am vazut filmul, care nu mi. a placut... ti-as recomanda sa incerci carti politiste

| Deny_8224 a răspuns:

Am citit-o e chiar foarte frumoasa

| Andreiutz_4276 a răspuns:

Am citit-o si mi-a placut foarte multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am citit-o, si este foarte frumoasa, filmul ansa tare naspha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto!

| andrei_6254 a răspuns:

Da, am citit-o. Este cea mai frumoasa carte pe care am citit-o vreodata. Mi-a placut foarte mult.