| EmaEmax a întrebat:

Ati incercat zincul in tratamentul acneei? Functioneaza?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este bun.
http://www.raspunsuri.info/....../acneea-2/

| Lia09 a răspuns:

Iti usuca foarte tare pielea! Iti recomand MIBAZON. E in jur de 9 lei si este un produs veterinar, dar stai linistita fiindca din ce in ce mai multe persoane afectate de acnee il folosesc. Si eu am suferit de o acnee ceva mai severa si dupa lungi tratamente scumpe si fara nici un rezultat, am descoperit acel gel.
P. S. : Daca o sa-l folosesti vreodata, sa-ti cureti fata foarte bine inainte de aplicare. Dupa, pe zonele afectate, aplici un strat subtire. In functie de cat de grava e acneea, poti aplica de 2-3 ori pe zi!