| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Va injurat cineva vreodata pe messenger? Daca da, ce ati facut dupa?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Acum o luna am vorbit cu un tip si ma tot omora sa ma intalnesc cu el, nu-mi placea de el, nha...si am fost sincera, i-am zis sa ma lase cu copilariile lui ca eu nu ma intalnesc cu persoenele cunoscute pe mess, decat din intamplare! Cred ca la o saptamana dupa ce ne-am certat, amenintari, etc...stateam la scara blocului si-mi zice"dar nu cumva tu esti aia cu gura mare de pe mess?" am ras amandoi si ne-am dat seama ca aparentele inseala.
Da, ei ma injurau eu le dadeam replica si-i invitam sa-mi dea ignorewinking.

Bafta.

13 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Ignor imediat tu ce ei face?

| georginika a răspuns:

I-am dat ignorehappy

| dyannee a răspuns:

L-am pus bine la punct, astfel incat sa-si inghita vorbele, apoi i-am dat Ignore si dupa aia a trebuit sa ma plimb, caci ma enervez repedelaughing

| Anileda a răspuns:

Da, dar nu l-am luat in seama, i-am dat Delete si dupa Ignore.
La revederehappy

| KatyKat a răspuns:

Il las in pace sa isi termine gindul, apoi incep eu, cu un munte de cuvinte devil In primul rind, ma respect si nu voi face ca Raducu, o sa il numesc si eu, caci eu tot am dreptul, il numesc si eu urit precum si el a facut, ii zic la revedere, daca mai deschide gura odata chatterbox Ma enervez si il sun si vb la microphone, ii spun ceva de bine.Ca o sa fuga la masa, sub fustita, deci imi pare ca sunt dreapta si corecta, doar ca eu sunt mai raautacioasa, asa mi-e firea, dar daca il vad in fata, nu ma pot abtine sa ii spun kit de idiot potii fi sa incepi o cearta pe mess, dar in realitate sa fii ca o gaina, adica in mess se face mare si tare, dar in real e timid, si ii frica sa scoata 2-3 cuvinte, asa e lumea, poate asa sunt si eu si tu Claudiu, sa fim sinceri, asa suntem noi oamenii... sper ca te-am ajutat cu o parerea.papa :* Raspunde daca ceva nu iti place :*

| EstiFericitaSauTrista explică:

Zmiley putin mai recunosc in ziua de azi sad din pacate.

| EstiFericitaSauTrista explică:

Tare dyane, dar cati km ai facut?laughingglumeam o plimbare prin parc nu strica, doar sper ca nu ai devastat tot in drumul tauhappy

| EstiFericitaSauTrista explică:

Emima i-as trimite o scurta injuratura si as apasa pe butonu rosu.

| Enigmă a răspuns:

E simplu!
IGNOR wave

thinking
laughing
sau daca iti e prieten lasa-l sa vorbesca singur.happy
O sa isi recunoasca greseala si o sa isi ceara scuze.
Asta daca iti e cu adevarat prieten

| DeathLord93 a răspuns:

Am luat cutitul si bata m-am dus dupa el si i-am dat pe spinare happy

| Darkz a răspuns:

Eu cine ma injura pe messenger ii dau ignor imediat fara sa mai imi pese de acel cineva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce m-a injurat l-am intrebat.ai terminat? ca acum incep eu.big grin.

Răspuns utilizator avertizat