| Forgivenn a întrebat:

Ati participat la olimpiade? Eu da! Ce premii ati luat?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Am participat la olimpiada de Discipline tehnologice unde am ajuns la faza nationala. Nu am putut participa la acel nivel deoarece data corela cu plecarea in Franta in cadrul unui proiect european Socrates si am ales proiectul in dauna olimpiadei.

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da, la olimpiada de matematica laughing n-am luat nici un remiu, am iesit pe ultimul loc laughing

| JustMe a răspuns:

Am luat cateva mentiuni, dar n-am auns niciodata la faza pe taraoh go on

| arysa a răspuns:

Eu am participat la faza nationala a olimpiadei de latina, unde am luat premiu special. Am mai participat si la un concurs national de latina, unde am luat premiul 2.(cls a 11-a)

| Tourniquet a răspuns:

Da am participat la olimpiada de Lb. romana. Am luat premiul 2 happy.

| OanaG a răspuns:

Am luat premiul 2 la faza nationala la matematica in clasa a 4a happy
Am luat premiul 3 la faza nationala la contabilitate[in clasa a 9a] anul asta!

Si am mai participat, am luat si mentiuni, si premiul 3.

| paramore a răspuns:

Felicitaribatting eyelasheseu participam cand eram la scoala, la lb.romana,am luat locul 1 din scoala cu 10, am ajuns la municipiu, am luat 9 si ceva, am ajuns la judet si am luat 7, 20...ca din 2 ore eu am terminat in 15 minlaughingnu mai aveam kef, si eram nervoasa pe profesoara ca nu m-a anuntat decat cu o zi inaintestraight face

| babygyrl a răspuns:

La o gramada nici nu mai stiu cate. Deci locu 1 in clasa a IV a la nu stiu ce olimpiada pe grupe. Si la olimpiada de religie faza judeteana. Mentiuni, premiu 2 nu mai stiu.

| Freky a răspuns:

Da... cateva mentiuni si parca un premiu 3

| ladygaga_9914 a răspuns:

Da... in general mentiuni.