| zambetcald a întrebat:

La cate Olimpiade scolare ati participat pana acum?

16 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Uhm,mai multe thinking si anume:romana,engleza,franceza, bio, mate, geografie, tehnologie.

| Northern a răspuns:

La mate doar, din clasa a5-a pana in clasa a9-a.
Eu sunt clasa a9-a. happy

| Aimee33 a răspuns:

Am participat la 2 olimpiade:de romana si de religie. (sunt in clasa a 6-a) happy
Funda?winking

| Varsson a răspuns:

Ti le voi enumera
Clasa 5 : Istorie, Romana, Engleza
Clasa 6 Romana, Engleza
Clasa 7 Romana, Istorie
Clasa 8 Engleza
Clasa 9 Engleza

| Aimee33 a răspuns (pentru Varsson):

In clasa a 5-a si a 7-a nu exista olimpiada de istorie.

| Varsson a răspuns (pentru Aimee33):

Nu stau in Romania, nu am de unde sti. in Anglia e altfel

| rememberme24 a răspuns:

La 4 olimpiade :timp de trei ani la rand am fost la olimpiada de romana si un an la cea de franceza.Anul acesta nu am mai participat la nici o olimpiada din cauza unei probleme de sanatate

| DiyanAndorea a răspuns:

La 10

| DiyanAndorea a răspuns:

Doar la romana si la mate

| evelinadiana a răspuns:

Eu? laughing in a 6. a dar am fost de mai multe ori la aceeasi olimpada ( am trecut pana in faza nationala big grin )

| Aimee33 a răspuns (pentru evelinadiana):

Aha laughing La ce ai fost la faza nationala?

| evelinadiana a răspuns:

Renta451, am fost la rom iar la amte pe faza judeteana locul 2

| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

5 de mate, 2 de fizica, 1 de info, 1 de biologie, 1 de TIC, 1 engleza, 1 romana, deci 12 cred in cinci ani happy

| GD15 a răspuns:

Hmmm...din a 10 pina in a 12 la matematica am participat. Iar in clasa 12 am participat si la fizica! Deci am participat la 4 olimpiade xd.
Trebuiam sa particip in clasa 10 si la engleza si chimie dar au chicat intr'o zi cu matematica si desigur am ales matematica! asa s-a intamplat si in clasa 11 :/