| Ingerash a întrebat:

Ati plans la Titanic?

Răspuns Câştigător
| Ciresikaaa a răspuns:

Da.mai ales ca l-am vazut cu prietenul meulove struck

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu.Nu prea ma impresioneaza genul de filme care pun in prin plan "the great power of love"winking

| Tweetymrrr a răspuns:

Doar prima oara cand l-am vazut. Mi s-a parut atat de emotionant. bine eram si MAI MICA big grin. Oricum ador filmele mai dramatice si mi-a placut foarte mult!

| Rayyy a răspuns:

De fiecare data happy

| fluturas a răspuns:

Da, am udat toata perna happy

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Da.
A fost trist sfarsitul.
Pacat ca a murit Jack...
Mai ales cand Jack i-a zis lui Rose sa-i promita lui Jack ca n-o sa se dea batuta, ca n-o sa moara.
Pacat.
Si acum imi vine sa plang.

Bafta si o seara frumoasa.
sad

| AnnaMariaaa a răspuns:

Dasadm-a impresionat mult filmul

| Ana a răspuns:

Da

| BellsC a răspuns:

Da!
Prima data cand l-am vazut eram mai micuta dar am plans foarte mult.
Dupa ce l-am descarcat in pc si m`am uitat de nenumarate ori a inceput sa nu`mi mai lacrimeze ochii asa de raulaughing

| Sun life a răspuns:

Nu ai cum sa nu plangi.cand vezi ce se intampla, acel dezastru infernal, cate persoane pier.si mai ales pe cei doi, salvand vieti si la sf cand el a inghetat.deci parca ti se pune un no in gat si nu trece pana nu te descarci

| Gabitza a răspuns:

Da... e foarte emotionant! Nu prea ai cum sa nu plangi! happy

| Dydy2306 a răspuns:

Da.
Ce suflet sa ai sa nu plangi?:-s

| DnlG a răspuns:

Nu cred ca exista persoana care sa nu planga la asa ceva

| Allé_3818 a răspuns:

Wai de capu`meu.Am varsat rauri de lacrimihappy.
O fost super filmu`:X.
Chiar m-a impresionat.:X

| gmbod1 a răspuns:

Eu da ca sa stii ca in real au murit atatea oameni lol ca da mai ales copii si celin dion cu a cantat ce i-a spus jack lu rose ff dramatic momentu