| anonim_4396 a întrebat:

Ati simtit cutremurul de mai devreme? A fost scurt(2-3 secunde) dar s-a simtit tare.Scaunul pe care stateam s-a miscat cu tot cu mine.

11 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

N'am simtit nimiclaughing

| mdany a răspuns:

Nu l-am simtit. Unde a fost?

| Mao a răspuns:

Hăh? A fost cutremur? La naiba, iar nu l-am simţit.

| Andruşcă a răspuns:

Acum sunt in 2 mai, presupun ca a fost simtiti doar prin zona asta.

| OvidiuDanzka a răspuns:

Parca am simtit si eu mai devreme, dar nu cred ca a fost cutremur laughing

| gabriella85 a răspuns:

De unde esti?

| CataNuStieCeNumeSaPuna a răspuns:

Sa mor de la.m simtit, De unde esti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

L-am simtit pe la 11 da nimeni nu ma crede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da l-am simtit pe la ora 23 pe data de 24 august cand stateam in pat.

| cosmin1211 a răspuns:

Eu zic ca ti s-a parut tie? Auzi cumva greieri noaptea sau susur de izvoare?
PS: Daca da consulta un medic, poate sa nu mai consumi apa o perioada.