| Octaviana_9832 a întrebat:

Ati vazut ca vi se intampla sa mai va cada cateodata cate o geana si o gasiti pe obraz. am auzit ca daca o iei, o bagi in bluza si iti pui o dorinta aceasta se va indeplini. Este adevarat? laughing.
A da...si genele care cad mai cresc inapoi vreodata la fel ca si parul? :S

10 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
1. Daca ai sti cate dorinte mi-am pus si nu s-a indeplinit niciuna. sad
2. S-ar putea indeplini (daca ai dorinte realizabile laughing ).
3.Cresc,cresc dar mai greu decat parul...
Bafta!

| pinkdark a răspuns:

Buna...pai iti cade una la foarte mult timp...Sa nu incerci sa rupi tu vreo geanaaa.ca mai sunt altele care facc asa rolling on the floor nu cresc asa repede.
Si nu, din pacate nu este adevarat sad cand eram mai mica mereu incercam dar nu sa adeverit niciodata
pa pup

| Claudia_4421 a răspuns:

Este adevarat. La fel de adevarat este ca extraterestrii au 6 picioare, 8 capete si 989 de dinti laughing

Sper ca ti-am fost de ajutor laughing...

| CainePeVine a răspuns:

Da cresc logic dar aia cred ca e doar o superstitie, unii cred unii nu,

| Denis97 a răspuns:

Nu stiu incearca sa vezi...

| love_1617 a răspuns:

Daaa am auzt si eu dar din pacate nu cred cda merge dar daca crezi cu adevarat poate o sa ti se intamplebig grin e doar o superstitie

da cred ca iti cresc pentru ca daca nu tiar mi creste nu ai mai avea deloc pe la 56 de anilaughingai vazut tu pe candva fara gene?

| alexxv a răspuns:

Da asa se zice ca ti se indeplineste dorinta. dar nu stiu thinking
Si da cred ca genele cresc inapoi thinking

Ceauu big hug

| micc a răspuns:

Nu se intampla nimic special
si iti vor creste la loclaughing

| lucianbarna a răspuns:

E o superstitie. din pacate. doar dumnezeu stie ce face si ce dorinte ai tu si cum si cand ti se vor indeplini no talkingdin pacate.happy

| Cipriana a răspuns:

Eu cred ca este o simpla suprstitie. sincer.happy Genele cresc doar ca mult mai greu decat parul... daca tu crezi in ceea ce se spune si te face sa te simti mai bine happy poti sa iti pui dorinte... sper sa ti se indeplineasca:*