| Andarock a întrebat:

Ati vazut ce s-a intamplat in Japonia? A fost cutremur de 8, 9 si un Tsunami imens a lovit tarmurile Japoniei... Ce credeti? Funda!

http://webtv.realitatea.net/......de-tsunami

Răspuns Câştigător
| Candice a răspuns:

Dumnezeu e sus si are grija de noi. Nu va lasa sa se intample o catastrofa. Dar si eu m-am speriat cand am citit si am aflat si la televizor. Nu stiu ce sa zic. La noi nu e ca in Japonia, la noi daca va fi cutremur o sa fie mai rau. Ma sperii cand ma gandesc.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Mă bucur că nu au fost foarte multe victime.

O seară plăcută!

| CristineDelaruss a răspuns:

Foarte bine zice @Candice.
Eu sincer incep din ce in ce mai mult sa cred ca in 2012 e sfarsitul lumii.
Eruptii solare, cutremure, gauri in stratul de ozon, ce mai urmeaza?

| baru a răspuns:

Sall. Este incredibil. Cu atata tehnologie de ultima ora, si totusi. Mai ales ca in Japonia, cutrmurele sunt la ordinea zilei. Durere mare. Trebuie sa ne dea de gandit. De acea se spune: Traieste fiecare clipa de parca ar fi ultima. Pacat pentru acei oameni nevinovati. Pa!

| luiza a răspuns:

Am vazut! vai de ei! Citeam pe aici pe net ca acest cutremur a deplasat axa pamantului cu 10 cm.

| pufulete17 a răspuns:

2012 se apropielaughing, serios vorbind se poate sa fie un advertisment ca se va mai intampla si ca va fi de o magnitudine "uriasa", tinand cont si de exploziile solare si pnm. oricum nimeni nu stie ce se va intampla decat Dumnezeu. bafta