| Medeaa a întrebat:

Ati vazut Eclipse? Cum vi s-a parut?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| dragutza a răspuns:

Eu stiam ca pare pe 30 iunie(deci dupa mine a aparut) dar din pacate nu l-am vazut! stiti vreun site?

| Petronela a răspuns:

Nu a aparut inca.Premierea in romania in cinematografe:2 iulie.Sigur o sa fie la fel de frumos ca celelalte 2(Twilight&New Moon).

| denise_9126 a răspuns:

Filmul e in avanpremiera din 30. 06-1. 07 la cinema-urile importante din tara. mda intr-adevar PREMIERA FILMULUI E IN 02. O7.
P. S. - eu ma duc maine la premiera (: sper sa fie fain.New Moon m-a dezamagit... mi s-a parut mult mai slab decat Twilight. mda desi imi place mult tot ce tine de Twilight, Kristen si Rob. trebuie sa recunosc ca nu mi-a placut al doi-lea film ):
Acum sper ca directorul din Eclipse sa fi facut o treaba mai buna (: dupa secventele pe care le-am vazut, pare bun...foarte bun chiar. Deabia astept maine sa ma duc sa il vad(:

| denise_9126 a răspuns:

DA l-am vazut! WOW e super! De 100000 de ori mai bun decat New Moon. Se vede ca directorul are imaginatie si in asa fel a facut filmul incat sa te capteze si sa fie interesant de privit. Concluzia : E mult mai bun decat ma asteptam, a fost super. Mi-am luat si mediu( popcorn si coca cola) cu cana Twilight ( puteai sa iti alegi : Edward; Jacob; Bella. a mea e cu Bella (:

| sweet_3921 a răspuns:

Eu nu l-am vazut inca, dar cateva din colegele mele l-au vazut si au spus ca e foarte frumos.Am vazut cateva secvente pe youtube si e foarte bun filmil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul a fost foarte bun. dar coafura lui rob in film semana cu un cuib de ciori laughing. El arata mai bien in twilight :X:X

| SashaOverSaamar a răspuns:

Am vazut. Sunt misto. Da nu cine stie ce... na acum fiecare cu ce crede