| usernamealy a întrebat:

Ati vazut filmul balonul negru? mie sincer mi/a cam venit sa rad la el nu stiu atunci cand a venit la thomas fata aia blonda de la inot de frateso o fugit din camera in pielea goala ca o facut p covor. ce parere aveti de film.desi filmul era drama mie mi se parea comedie

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

L-am vazut. Nu prea imi venea sa rad cand vedeam scenele in care Charlie avea crize. Dar imi pareau dragute scenele in care Thomas si Jackie erau singuri. Tin minte cat de aiurea a fost cand de ziua fetei parca, Thomas a sarit la bataie la Charlie, dintr-un motiv pe care nu imi permit sa il spun pe site. Cei care au vazut filmul stiu despre ce e vorba.

| Happy a răspuns:

Si mie la fel am vaut filmul nu era chiar drama era un fel de comedie.
Sambata 19-12-2009 pe pro tv va fi singur acasa te sfatuiesc sa nu-l ratezi! rolling on the floor am ras cu lacrimi la el.