| tony98 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul the hangover? eu l-am vazut si vreau sa vad parelile altora. Dupa mine The hangover este cel mai trebuie film de comedie!

Răspuns Câştigător
| Bluu08 a răspuns:

Si eu l-am vazut...mi-a placut foarte mult filmu...dp mine e cel mai tare film de comediebig grin

4 răspunsuri:
| king4aday a răspuns:

Inca n-am apucat sa vad si partea a doua, dar prima parte mi-a placut. E ceva mai reusit fata de comediile de duzina, dar am vazut si mai bune (Four Lions, The Marathon Family etc.).

| Barmaleus a răspuns:

Un film bun, inteligent.

| sorinsam1995 a răspuns:

Am vazut amandoua partii e tare filmul! se exagereaza un pic dar e bine lucrat si jucat!

| happykill a răspuns:

The Hangover I & II cele mai bune filme ( de comedie ). merita vizionate oricand, oriunde