| Kimy_8371 a întrebat:

Ati vazut filmul,, Eu cand vreau sa fluier, fluier"? Merita vazut? Sau este o pierdere de vreme?

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

laughingMerita sa il vezi, e super. O fost dat in Grecia si profele mele toate or venit cu o parere foarte buna despre el. Am vorbit in toate orele despre film, despre actori, etclaughing Zici ca erau obsedate. Se pare ca aici in Grecia o facut o impresie foarte buna

3 răspunsuri:
| Mihaela88 a răspuns:

Eu l-am văzut și nu e forte rău. Adică ce vreau să spun e că nu ar fi o pierdere de vreme să îl vezi.E destul de bun filmul.

| SuperChocoCherry a răspuns:

Nici eu nu l`am vazut si chiar vreau sa stiu daca e bun filmul.

| SOHEY a răspuns:

Merita sa il vezi imi dai funda?