| OrangeWind a întrebat:

Ati vazut noul trailer Eclipse? Abia acum a aparut. Mie mi se pare foarte bun, promite bun, cred ca va fi ma ibun decat celelalte, lupta e facuta atat de bine, pare asa dinamica si cuprinde! Imi place foarte mult, chiar am incredere si ma astept ca ceva foarte bun.
Eu aici am vazut trailerul:
http://www.cinemarx.ro/......a-eclipse/

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Si eu sunt o mare fana a seriei twilight si abia astept sa vad filmul! love struck

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

E cel mai frumos film din lume (parerea mea). e cemplet.are toate genurile. drama, SF, putin horror, dragoste, comedie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa l-am vazut! e super!:X:X:X ii ador! si celelalte parti mi sau parut perfecte dar si asta cred ca va fi un succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super trailer-ul... abia astept sa vad filmul...sigur va fi bestial ca si celelalte parti