| lencikk a întrebat:

Buna pe 20 luna asta sa lansat new moon twiligh saga...big grin...stiti de unde pot sa-l descarc?

6 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Mai bine astepti pana in 27 si te duci la cinema si o sa il vezi acolo :X

| Ana_6509 a răspuns:

S-a lansat dar nu la noi.Nu a aparut niciunde o varianta care sa sa vada cat de cat bine.Si eu abia astepr sa-l vad.happy

| AndutzaAndu a răspuns:

Pai cica numai in 27 se lanseaza si la noi, trebuie sa mai avem un pic de rabdarehappy.

| 4LeafCloves a răspuns:

A aparut si la noi, doar ca se vede prost si mai e si in spaniola :d.
Mi bine astepti sa apara unl care sa se vada bine si sa aiba si subtitrare... sau mergi la cinema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De descarcat nu stiu... dar poti sa-l urmaresti online pe www.vizionarefilmeonline.net