| valeria4u a întrebat:

Aţi văzut pe Facebook stările/pozele alea, la sfărşitul cărora scrie starea sufletească? [" se simte minunat ", " se simte plictisit " etc.]

Cum se fac? laughing) Fundă!

Răspuns Câştigător
| andreeadenisa22 a răspuns:

Bună.
Trebuie să îți pui fb-ul pe engleză(la setările contului, alegi limba engleză).
Unde scrie La ce te gândești? apare acolo pe bara aceea gri un ceas, un aparat foto iar lângă aparatul foto apare un smiley face.Dai pe el, și alegi de acolo ce stare vrei(listening, reading etc).
Pa, pa.
Funda? puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Trebuie ca facebook-ul să fie setat pe limba engleză.

| ade291 a răspuns:

Este un update nou la facebook. Cand vrei sa dai un check in de exemplu, o sa vezi langa locatie, un buton.

| Dubluve a răspuns:

Trebuie sa ai facebook-ul in engleza.Intra la setari si seteaza la limba:english(US)