| Avril:x a întrebat:

Ati vb vrodata cu vreo vedeta sa sunteti prieteni cu vreo vedeta cunoscuta?big grinAstept raspunsuribig grin

11 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De-a lungul anilor am stat la masa cu Jean Constantin, Stefan Hrusca, de vorba cu Tudor Gheorghe, Angela Similea, Marian Nistor, Cornel Fugaru, Dorin Anastasiu, sunt prietena actorilor teatrelor din Iasi si Botosani/nu stiu daca si invers/, mai am amici foarte buni la un post de radio local.

| inna a răspuns:

Da i-am cunoscut pe baietii de la Open ( asa se numea formatia), numai canta acum...am mers cu ei intr-o exursie cu colegii prin clasa a 4-a asa.Erau super draguti si super de treaba. Unul dintre ei am aflat apoi ca era baiatul Directoarei :d. A fost super tare.

| JackieSue a răspuns:

Am vorbit cu mai multe ...si cand eram mai mica m-am imprietenit cu baietii din formatia Romania(nu mai canta acum, dar era o formatie romania big grin)

| Pho3nix a răspuns:

Eu le-am cunoscut pe Andreea Balan si pe Andra.big grin
Am luat si autografe de la ele.big grin

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@elena ce binecuvantata esti!
Eu nu am cunoscut nici o vedeta! Dar am visat ca m-am culcat cu Robbie Williams.

| Casiana a răspuns:

Eu chiar in vara aceasta am fost la mare si am facut poze cu MIRABELA DAUER, si cu fetele de la BAMBI! Sper sa intalnesti si tu vedeta care iti place...Succes!

| Crisu_8081 a răspuns:

Vechiul meu loc de munca mi-a dat ocazia sa cunosc multe vedete.Mai faci o gluma, mai schimbi o vorba...nu mi se pare mare chestie.Sunt oameni ca noi.

| just4fun_8801 a răspuns:

Da : Alex Velea, Elena Alexandra (a. k. a. Inna), Crina Abrudan, baietii de la CTC, spike si cam atat

| Avril:x explică:

Hai saa dau si eu un raspuns...pai eu o sa o cunosc pe elena gheorghe, deoareceeu fac canto acolo unde a facut si ea si poate ne vom intalni stiu eu mai multe despre asta, am mai cunoscut-o pe cea care a presentat ABC dc, la un spectacol unde am primit un cadouas, am mai cunoscut-o pe carmen plesea si pe hambalistele romance ramona maier ionela galca hutupan mai multe. din cate stiu eu cam acestia

| MeMe a răspuns:

Pai da. pentru tata a fost in politica multi ani si ma lua cu el la posturile tv cand mergea la emisiuni. Spre ex : Mircea Badea, Victor Ciutacu, Adrian Nastase, Lucia Verona etc.

| PaRaZiTu a răspuns:

L-am cunoscut pe Base am poza cu el ......si rest nu prea is intereseanti ca de ex pe care am mai cunoscut Guta ne interesantlaughing