| fashionaddict a întrebat:

Atinut cineva dieta cu supa de varza? A dat rezultate?
Multumescbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Mama a tinut dieta asta cam 2 saptamani si a dat ceva rezultate (vreo 4-5 kg). Pe langa supa aia,manca numai fructe,legume, paine neagra foarte putina, deloc dulciuri si putine grasimi (doar cat e necesar pe zi). Bafta!

| R_8074 a răspuns:

Decat sa mananci ceva scarbos si care are un gust oribil mai bine faci sport mereu si mananci multe fructe si legume. Ananasul este foarte bun si pentru celulita si pentru grasime, la fel si castravetele.

| idontknow_6236 a răspuns:

Am tinut eu din pacate, nu a dat niciun rezultat desi am tinut-o cu strictete, plus ca are un gust oribil! Mai bine reorienteazate spre alta dieta.