| Gaguejeerreue a întrebat:

Au voie sa ma controleze in genata cei de la camin in prima zi de scoala?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca au voie, nu doar la camin ci si la intrarea pe porta scolii, au voie sa va controleze in geanta si in buzunare.

| sierra1 a răspuns:

Tu fiind elev/ă in clasa a?

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu au voie sa iti puna mana pe geanta ci doar sa te puna sa le arati ce ai in geanta

| pufulescu0o a răspuns:

Asta scrie doar in regulamentul caminului. Nu stie cam nimeni de aici cum este la voi in camin. Daca fapta se repeta trebuie sa le spui parintilor.

| Strutzy a răspuns:

Tot timpul au voie sa te controleze in geanta. Daca ai bautura?
Poti ascunde sticla in buzunarul paltonului.