| anonim_4396 a întrebat:

Ai voie cu pisică la cămin?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă sunt de acord colegii de cameră... ai putea face o românească, da nu văd unde mai bagi și-o pisică la cât îs de mici camerele și o și chinui

| sierra1 a răspuns:

Explică-ne ce fel de cămin : bătrâni/preșcolari/studenți/conjugal

| Andreeush a răspuns:

Nu cred.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cămin de studenți? Teoretic nu, practic... toată lumea are laughing.

| Rihhana1 a răspuns:

Eu stiu ca nu, dar te poti intelege cu colegul de camera sau administratora.

| JakiOki a răspuns:

Nu cred, da' iti poti lua un tigru siberian si isi schimba parerea.
Cu placere!