| ErickEmil a întrebat:

Auziti ceva! Am un cont pe metin de nivel 21 razboinic! si omor de 4 ore Brutali de orice fel si nu o picat decat halebarda! Credeti ca o sa imi pice si vreo Fms sau un rib?! intrebarea aceasta va acorda fundita numai celui cu raspuns corect sau amuzant!

Răspuns Câştigător
| Rio4cwalk a răspuns:

Pai ...Verifica-ti norocul la baba ( nu laba laughing ) si daca ai,, niste noroc,, e bine... o sa-ti pice fms dar depinde de Gm. Eu am batut brutali 10 ore ( nu glumesc ) si mi-a picat un fms, dar f bun medi 39 %, competenta -4%. Spor la killerit!

2 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Nu stiu daca la nivel 21 iti pica fms. Dar eu stiu pe cineva care i-o picat fms la arcasi salbatici rai, rib iti pica la arahani.Intreaba.Eu cam asta stiu, si intreaba pe cineva de level mai mare ca ala sigur stie.Sau iti poti cumpara unul.

Sper ca ti-am fost de foloshappy. Bafta!

| TheCosmin99 a răspuns:

Pana mea n-am decat sa cumpar fms +4 cu 2kk asta e n-ai noroc au altii.