| AneZniP a întrebat:

Auziti voi cum reusiti sa invatati repede sau pe fuga pentru scoala? floriccicca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa inveti lectia logic si o poti face si sub forma de schema happy.

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

De obicei nu ma grabesc, doar in unele cazuri, dar incearca sa fi atenta din clasa si o sa-ti fie mult mai usor.

| demonangel37 a răspuns:

Eu sunt tipul tocilarului citesc de maxim 3 ori si am retinut tot dar sunt si alte metode de exemplu citeste si tu pe aicihttp://www.tpu.ro/......i-cum-pot/

| AneZniP explică:

Pai repeta pana ai retinut hahahaha

| BuBuLyNa a răspuns:

Daca intelegi lectia din clasa acasa o citesti o singura data si o stii, dar asta trebuie in timpul orei sa nu te gandesdti la alt ceva decat la lectie si acasa la fel.

| ÅñdRa a răspuns:

Pai invat logic, si nu ma mai gandesc la altceva decat la invatat in acel moment