| romanyta a întrebat:

Avem in scoala oun concurs extraordinar care clasa noastra va concura am nevoie de o denumire super concursul se numeste "haideti fetelor"vor concura 2 echipe si nu stiu cu sa se numeasca echipa care voi fi eu ani precedenti au fost diferite denumiri de echipe ex:brunetele, cochetele, vedetele si a. m. d. dar anul acesta vrem o denumire ceva mai originan dau funda pentru cele mai bune denumiri mersi TPU

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Girls express, Spice Girls, sau poate vreti denumiri romanesti? Tinere si nelinistite, Sport-Natura-Tinerete, va urez bafta!

1 răspuns:
| TheBiban a răspuns:

Hot girls, Pussycats, etc