| 3ntzz a întrebat:

Ce animal de companie aveti?
P. S. eu am un hamster pe care il cheama Rusty!

4 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Am o catelusa.se numeste Puffy love struck. e absolut adorabila.

| AndaWest a răspuns:

Eu am companiiwinkingam 2papagali, o broscuta testoasa, un hamster, 2pisici si un catel care il am de la 2saptamani si acum are 3luni, ma considera mamica luihappy
vrei si numele? coca si alexandru papagalii, mitza si mitzu pisicii, bella testoasa, fufy hamsterul care e tare frumoasa si grasahee heesi cody catelul

| Paty3 a răspuns:

Eu am un purcelus de guineea. Se numeste Ronty happy [Seamana cu al tau la nume]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un motam. Il cheama Motanosul si il iubesc foarte mult.