| nikol03 a întrebat:

Aveti ceva statusuri despre ochii >verzi:batting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| qweer a răspuns:

Ochi vrezi niciodata sa nu-i crezi,ca te`omoara,te bagan` boala te raneste dar sa stii ca te iubestye.

ochi verzi ca adancul mari, te inseala uneori,te`aduc in culmea disperari si tot sunt inselatori

CaT In LuMe U TrAiEsTy ochii VeRzI Sa NuI IuBeStY. OcHIi VeRzY Ca FuNdUl MaRyI RePeDe Te DaU UiTaRyI

Ochii negri sunt frumosi,dar putin periculosi, ochii verzi sunt mai draguti si te-ndemna sa-i saruti.

niciodata sa nnu crezi un baiat cu ochii verzi
ca el face mii si sute numai ca sa te sarute

Ochii verzi sunt mincinosi dar si frumosi; cu o singura privire te indeamna la IUBIRE!

ai ochi verzi ca marijuana, te privesc si intru-n paranoia, n-am cuvinte sunt paralizat, ochii tai m-au fermecat.

VerDe e PaDuRea
LanGa Care LoCuieSc
Dar Mai VerZi Sunt OcHii
Pe Care Ii Iubesc`!

M-aM nAsCuT sa joOoc pErVeRs, dar nu sunt pE iNtErEs-sunt miKa dar vErSaTa.sHi de tOaTe iNviDiAtA! oChii vErZi, piELeA fiNa, pT. tine sunt REGINA!:"
:X

De ce inchidem ochii cand dormim? De ce inchidem ochii cand visam? De ce inchidem ochii cand sarutam? Pentru ca cele mai frumoase lucruri nu se pot vedea cu ochiul liber. Cand inchid ochii mei verzi te vad pe tine-TE IUBESC!

Verde este iarba.pe care traiesc
Verzi sunt ochisorii.pe care-i iubesc

m-am pierdut intr-un paradis inflorit, cu iarba proaspata, cu copaci este un adevarat paradishappy...hop! erau ochii tai verzi :* :X besc oChIsHoRi TaI VerZi

tOaTe Au Fost By Eo AdYnUtZsZa apropo vreau si fundita

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Pleoapele pe veşnicie lăsate asupra ochilor lui verzi sunt coşmarul nopţilor mele de iarnă.
De ce să îmi doresc ochi verzi, când natura m-a înzestrat cu ochi căprui, iar ochii mei căprui pot vedea verdele naturii.
ce vezi prin ochii tai verzi?
Eu sunt tot ce ai visat, am ochii verzi sunt bun la pat.(asta e penalalaughing)
Frumusetea ochilor nu depinde de culoarea lor...ci de felul in care te privesc
nu prea se gasesc statusuri despre ochii verzi. daca te straduiesti putin cred ca poti sa compuihappy

| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Ochii verzi si privire cu subinteles. buze dulci, par saten. deja numai ai vers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ochi verzi...privire arzatoare...mai lasat cu ochi. n soare!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau... dar de dragoste pentru un baiat cu ochi verzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misterul ochiilor verzi poate fii descoperit, doar atunci cand privirea lor se regaseste in alti ochi verzi

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| ellasbubu a răspuns:

In ochii verzi niciodata sa nu crezi!