| mileyen a întrebat:

Aveti cont pe ourworld? Pentru ca caut un 'iubit' cu un level mare sau resident dar nu neaparat...sunt la level 63, sunt draguta si restul vedeti voi.Name: Miley En. Dati'mi un mess daca sunteti interesati happy

4 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Buna am cont pe ow si ma numesc : Miley Miley sunt lvl marehappy tu ce lvl esti?

| viseuitate a răspuns:

Zober cont big grin imi place dar com poti sa sari si sa fii la mare cand no esti resident?

| mileyen explică:

Buna! Ms de raspunsuri... si de admiratii. ca sa sari poti:
sa cumperi miscari cu gems ( numai pentru vehicole) sau primesti o miscare cu o 'saritura' pe la 60winking

| mileyen explică:

Si ca sa ajunti la plaja trebuie sa fii resident sau sa te grupezi cu niste rezidenti si ei sa mearga la marewinking