| Gaga4u a întrebat:

Aveti cont pe ourworld? Ce level sunteti? Sunteti residenti? Eu am doua conturi : unul resident, altul cu gem-uri multe. Sigur, dau si funda, dar nu va zic ce sa faceti pentru ea...

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Am cont pe OurWorld.Am level 49, nu sunt resident, dar o sa-mi fac ca am auzit ca se poate face si pe gems.Numele din joc este alexchamp2000.

1 răspuns:
| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns:

Buna si eu am un cont de lvl 31. a fost rezident, iar acum are 40 gems:d arata super dupa parerea mea.la inceput i-am bagat 600 gem laughing ce obsedata eramlaughing