| aniriiiiii a întrebat:

Aveti cumva id-uri cu persoane din spania? care vorbesc limba spaniola?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am 6 ani de cand sunt in spania si poti sa vb cu mine da-mi id tau de mess pe privat si vb spaniolawinking

| raulrealmadrid a răspuns:

Eu vb spaniola la perfect stau de 10 ani an spania iti lass id raul95_07 o si tienes msn te dejo este raul_altea@hotmail.es

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vb spaniola da ce vrei sa faci sa ati cauti soarta pe mess

| ingerasha ^^___^^ a răspuns:

Dap...eu vb spaniola daca vrei putem vbhappy uite id meu anna_marya_o1@yahoo.com happy pa, pa