| Mariaღ a întrebat:

Aveti idee cam cat costa un iPhone 4 in America? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| C1p1 a răspuns:

Faza e ca nu prea se merita iphone4 e scump in jur de 800euro, de curan mi-am luat un Samsung galaxy i9000 si e mult mai bun ca IpHONE SI mult mai iesftin in hur de 25milioane in ro happy dar clar se meritaa cu mult mai bine deAT ''Marele iPhone ''

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone este un telefon mai bun decat galaxy, si iphonul este si mai ieftin doar ca voi nu stit ce e bun si puternic.Galaxy este un telefon care se va strica repede!