| Lusyy a întrebat:

Aveti idee cam cate zile tine bateria la samsung galaxy mini? Va rog am nevoie de raspunsuri urgente.

4 răspunsuri:
| Angellx3 a răspuns:

Tine 2 zile, maxim 2 zile jumatate

| ilegalnonstop a răspuns:

Am avut eu galaxy mini, dar dupa 3 luni trebuia sa il incarc in fiecare zi. Am exagerat putin cu aplicatile si programele, dar nici in prima saptamana nu ma tinea mai mult de 2-3 zile.

| Lusyy explică:

Off deci sa inteleg ca nu as face bine sa-l cumpar.sad Daca cat ati dat pe el sau.cat costa la liber mai bine spus.