| TicTac_1886 a întrebat:

Aveti idee cat costa o epilara permanenta? funditabig grin

2 răspunsuri:
| Pisoiul a răspuns:

Nu exista epilare permanenta. Epilarea cu laser nu e buna deoarece dupa un timp foarte lung parul va creste la loc.Incearca ce iti place tie Epilatorul s-au lama.Nu as recomanda niciodata lama deoarece risti sa te tai.Nici bicul trebuie folosite produse adecvate pentru epilare.

| St3ffy_2173 a răspuns:

TicTac, te-as sfatui sa cauti pe http://www.adulmec.ro/oferte/bucuresti ---> la "Frumusete&Comsmetica" sunt foarte multe reduceri, diverse preturi. [ Reduceri chiar de pana la 80% :))].
Mult succes. :)