| Xeniaa a întrebat:

Bună aveți idee cat costa marirea de buze cu silicon adica permanenta si vreau sa știu un cabinet cu un doctor bun, nu vreau sa regret după. funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Nu cred ca exista permanent. Te injecteaza si doare, si in timp scad iar si trebuie sa le faci periodic. Cauta un cabinet in orasul tau, nici nu ai spus de unde esti.

| Xeniaa explică (pentru IsabelaIssa):

Sunt din Constanța.da există ulei de silicon ține intre 10-20 ani

| DarkOrbitMoon a răspuns:

De ce naibii vrei sa-ti maresti buzele? Crezi ca daca vor fi ca ale vacii, barbatii te vor placea mai mult decat o fac acum?
Nu. Asta-i prostie, un om serios nu apreciaza pe cineva datorita buzelor.
Bine, exista si exceptii, dar astia vor doar sa le atingi chestia aia ce seamana cu un crenvursti dintre picioare

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

1.E scump.
2. Poate acum nu vei regreta dar peste 2, 3 ani vei înţelege ce copilă proastă ai fost
3. Zâmbetul tău de acum se va pierde pentru totdeauna.
4.Cu trecerea timpului faţa va îmbătrâni (ceva normal pentru orice fiinţă) iar buzele care odată erau "mega" acum vor fi lăsate în jos şi nici o operaţie nu te va ajuta.