| anonim_2270 a întrebat:

Ceao! ce parere aveti despre indreptarea permanenta a parul cu bio-ionic, si cat costa sa imi indrept parul permanent cu bio-ionic? niste site-uri ceva? :d pot sa imi indrept parul definitiv de la varsta de 14 ani?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indreptarea cu Bio Ionic tine aproximativ 6 luni si pe langa faptul ca vei uita de placa, parul va arata excelent dupa. Eu mi-am facut indreptarea de doua ori pana acum si sunt super multumita. Acum in privinta varstei nu stiu ce sa zic, eu cred ca cel mai bine ar fi sa intrebi direct la salonul Ever Green. Intra pe www.salonorganic.ro si gasesti detalii acolo

| exol a răspuns:

Nu ma pricep in domeniul asta dar cred ca o cautare p google te.ar ajuta mult laughing