| m5andrei a întrebat:

Aveti idee daca la kaufland angajeaza la impartit pliante/ziare de alea la varsta de 14-15 ani? Ofert fundabig grin

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu știu dacă angajează pentru ziare sau pliante, însă știu sigur că angajează pentru a face reclamă la ceai lipton/ciocolată milka/cremă NIVEA, ș.a.m.d. Tot ce trebuie să faci este să stai în picioare la un stand cu ciocolate sau ceaiuri.
Baftă!

2 răspunsuri:
| NedelcuRemus a răspuns:

Din cate am vazut da! Funda pls?

| cryssu0896 a răspuns:

Nu stiu dar te poti duce sa intrebi chiar acolo, am un prieten tot de vasta ta care imparte plianta la cei de la Orange.