| Bianca306 a întrebat:

Aveti idee din ce materii o sa dau simulare in clasa a 6 a?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Da nu dai simulare in clasa 6. Iar daca te referi la testul ala initial doar la romana si la mate.

13 răspunsuri:
| Marrythenight a răspuns:

BA SE DA! acum eu trec a8-a, am dat in a6-a o simulare la romana, mate, engleza ( era de exempku 2 foi de rezolvat la romana, 1 la mate, 2 la engleza, si ceva chimie, unde faceai doar ce stiai, de exemplu starile de agregare. ) am avut timp 2 ore jumate. Te-ai grabit cu funda aia.

| Marrythenight a răspuns (pentru Marrythenight):

Exemplu *

| Bianca306 explică (pentru Marrythenight):

Nu cred

| Marrythenight a răspuns (pentru Bianca306):

Nu crezi, ce?

| Bianca306 explică (pentru Marrythenight):

Ok eu incep clasa a 6 a deci... si nu am chimie

| Bianca306 explică (pentru Marrythenight):

Nu am avut chimie

| Marrythenight a răspuns (pentru Bianca306):

Nu stiu daca o sa mai dai anul asta. Cei ce anul trecut, de a6-a n-au dat-o.

| Bianca306 explică (pentru Marrythenight):

Eu trec pe a 6 a si nu a dau simulare m-am formulat prost ca ascult pe altii

| Marrythenight a răspuns (pentru Bianca306):

Daca vei da, poti face doar ce stii acolo, crezi ca eu am facut chimie? laughing am facut ce am stiut... si mai era si ceva gen stiinte ale naturii, foarte usor happy

| Marrythenight a răspuns (pentru Bianca306):

Treaba ta. Eu am dat, bafta daca vei da si tu

| Bianca306 explică (pentru Marrythenight):

Nu stiu am sa ma pregatesc din mate si romana mai departe daca mai dau un test dau la nimereala dar fundita si-a primit destinatarul :d

| Bianca306 explică (pentru Bianca306):

D: