| Andre a întrebat:

Aveti idee la cati ani devii adolescenta (la fete)? eu am inteles ca pe la 12 ani... sau cand iti vine. dar prietenei mele i-a venit la 11 ani si ea este o adolescenta? nu stiu ce sa mai cred. altii spun ca pe la 15-16 altii la 18 altii la 13 ...deci pana la urma cand devii? Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| Linna a răspuns:

Cand simti tu.
Cand incepi sa te schimbi.
Cand incepi sa devi altfel.
Cand esti mai rebela, mai nebuna laughing
Asa mi s-a intamplat mie.
Cred ca de la 12 ani happy parerea mea.

3 răspunsuri:
| ElenaZamfi a răspuns:

Nu cred ca devi adolescent cand iti vine.Surori mele i-a venit la 10 ani si nu se comporta ca unablushingEu cred ca adolescent devii la 15->18 ani in intervalul acesta!:*

| Lavynya95 a răspuns:

Da, este o adolescenta.

| larisuta a răspuns:

Hei, buna, ce sa iti zic, nu la toate fetele le vine la fel la una ii vine la 10, la 12, 16, nu la toate ne vine la fel