| Anonim_8428 a întrebat:

Aveti idei de status de genul:Nu sunt perfecta...etc.please ceva continuari originale, mersi

4 răspunsuri:
| Puffy1721 a răspuns:

Nu sunt perfecta...Stiu! Dar de ce m-as schimba daca prietenii ma iubesc si asa? love struck
Stiu! Am o gramada de defecte! Dar nu am oblogat si nu oblig pe nimeni sa ma accepte.; x

| Eva9610 a răspuns:

Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot,
Nu vreau sa fac frumos cand stiu ca nu are rost,
Sunt incapatanata si imi place asa cum sunt,
Si daca nu-ti convine eu n-am sa plang,
Nu sunt perfecta nici nu vreau nici nu pot,
Prea multe complicatii care n-au nici un rost,
M-am saturat de scarbe care doar mint frumos
Si daca nu-ntelegi inseamna ca esti un prost,
http://www.youtube.com/watch?v=ZQK6J6fGkQo

| ByaKid a răspuns:

As vrea sa fiu cum o sa fiu.Asa ca lasati-ma sa fiu cum stiu.Si bune si rele sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Nu sunt perfecta! Nici nu vreau sa fiu.Ce-am fost sunt si acum.Voi fi si mai tarziu

Atat mi-a venit pe momentstraight face

| DudăIamPanda a răspuns:

E asemanator cu chestia Nu sunt perfecta.

- Am multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte.winking