| AnemonaP a întrebat:

Aveti memoria vizuala incat dupa ce vedeti o persoana intr-un autobuz sa spun,sa o recunoasteti dupa o saptamana, 2-3?

8 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Daca e frumos/a sau face ceva urat, da pentru ca imi atrage atentia acele minute in autobuz, sa zic.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Da vad foarte bine, sa fiu sincera eu tin minte numai ce vreau.
De ce intrebi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Doar dacă o văd de vreo 3-4 ori, încep să recunosc şi să ştiu persoana respectivă doar din priviri şi abia atunci încep să realizez că am mai văzut-o înainte.

| Andeuta a răspuns:

Depinde de persoana...Eu tin minte daca am vazut pe cineva in cazul in care mi-a atras atentia in mod pozitiv sau negativ. Unii oameni trec mereu neobservati si nu ai cum sa ii mai recunosti

| LorenaAnca a răspuns:

Din fericire pentru mine, da am.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Sigur ca da... Uite aici de ce mi-am adus aminte dupa 3 saptamani:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=foqgaD6-ERI

| mady03 a răspuns:

Da,am..recunosc orice persoana imi trece prin fata ochilor

| MihaiG97 a răspuns:

Da, am o memorie vizuala destul de buna!