| anonim_4396 a întrebat:

Aveti super profesori?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Super cretini...
n-am mai avut un profesor bun care sa stea cu tine de vorba si faca si altceva, nu doar sa-ti predea si sa te asculte de vreo 3 anistraight face

4 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

D..........nu.

| MaTrIx8378 a răspuns:

Unii sunt de treaba, altii nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si profesori care isi dau silinta si unii care lasa de dorit...

| CryChristiAN a răspuns:

La mine la liceu, unul dintre cele mai bune din tara ( nu vreau sa ma laud) sunt profesori super!big grin. Pacat insa ca ca am nimerit la o clasa unde nu preda cel mai bun profesor de chimie, ci cel mai rau. La noi in liceu, profesorii de la intensiv si mate-info simplu ne dau teste si ne lasa sa ne dam singuri notelebig grin.