| edinadia a întrebat:

Voi ce parere aveti despre profesori? Va place de ei?

Răspuns Câştigător
| Costas_Camelia_1976 a răspuns:

Am o parere foarte de profesori din scoala mea.Ma inteleg foarte bine cu toti!

7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu, din toata scoala fara defect o gasesc pe doamna profesoara de engleza, cel mai bun profesor ever pe care l-am avut si o sa il am:X.

| Sociopat a răspuns:

Mi-e mila ca majoritatea au parte de clase pline de lingai si jmekery care deseori ii fac sa dezvolte un stil mai sever de a evalua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorii mei sunt de treabă, cu excepția a două băbăciuni umflate cu pompa de care abia aştept să scap. :3

Răspuns utilizator avertizat
| AngelWhatt a răspuns:

Pai...parerea mea nu o pot spune aicihappy
Ii iubesc atat de mult pe profesoriiiii ...phuuu as vrea sai calce un tractor sau vreun tren din toata inima meahappy mai ales pe profa de romanahee hee

| Ibrahimovic a răspuns (pentru AngelWhatt):

Te inteleg perfect! happy
Cum sa-ti placa profa de romana cand tu nu ai habar sa scrii?! Respect pentru acea profesoara! happy

| MaryMarya14 a răspuns:

De unii da, de alti nu. Depinde si de felul in care se comporta cu mine si cum preda.