| ForbiddenLove a întrebat:

Aveti vreo idee cand se deschide patinoarul din Sibiu? Am fost ieri in Piata Mare la deschiderea "Targului de Craciun" dar patinoarul era inchis si nu scria nimic pe acolo thinking

Răspuns Câştigător
| fluturasul98 a răspuns:

1 decembrie

4 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu cunosc, pentru ca nu sunt din localitatea ta, insa trebuie sa recunosc, ai scris corect romaneste, mai putin cuvantul/nu/ ''patinoar'', ci patinoar, cred ca a fost o scapare din partea ta.

| Sally06 a răspuns:

Pana luni ii deschis:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patinoarul din sibiu se deschide in data de 17. 12. 2010 cel tarziuwinking

| sunymagy a răspuns:

Nu se deschide pe 1 decembrie ca eu am fost si nu era deschis! dar stiu se deschide sambata03.12.2011iar orele de participare sunt 10 12 14 16 118 19 20 21 si costa in timpul saptamanii 10 lei iar in weekend 15 lei ma refer fara patine iar cu patinele de inchiriat costa 10 lei! funda?