| Lavysss11 a întrebat:

Aveti vreo idee ce sa fac pana dimineata daca nu am somn?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Wow e cool sa nu ai somn si sa poti sta treaz toata noaptea...
Dar vei vedea ca pe la 3 te apuca somnul (mie asa mi se intampla mereu).

| AnGeL a răspuns:

Faci farse la telefon
stai la calc si la tv cam atat

| auroraa a răspuns:

Skoti joaca The sims3 si te joooci kit vrei...te uiti la tv la reklame de vinzari prin telefon))) desenezi citesti o karte. faci yoga beai suc de portokale. sper ca te-am ajutat

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Eu de obicei (mai mult in vacante) stau treaza toata noapte. Incearca sa te uiti la filme sua sa te joci pe PC. Eu de obicei citesc sau scriu cate ceva.winking

| rMs4u a răspuns:

Si eu sunt la fel. nu prea dorm noaptea, farte rar, sa fiu f obosit happyda-mi add la rms4u si ne ajutam reciproc laughing

| edialexandru97 a răspuns:

Numeri oi