| Tsiitsix3 a întrebat:

Avetssi descrieri pentru hi5? FUNDA >:!

Răspuns Câştigător
| chp a răspuns:

Si desi ma cred ceea ce nu's, asta's EU! Un copil mic si tembel, pe care parintii l'au numit... [aici pui numele tau] acum.[cati ani ai tu] ani. Eh, stiu ca nu's perfecta si poate pe unii ii enervez dar la asta ma pricep cel mai bine deci, dc as renunta?laughing

Eu? [numele tau]? Tipa care nu vorbeste cu strainii? Tipa care dauneaza GRAV sanatatii? Tipa care poarta o discutie numai prin semne daca nu o interesezi? Tipa care detesta prietenii falsi dar ii accepta pentru ca si ea la randul ei face la fel altora? Tipa care iubeste din prima zi? Tipa care merge pe jos de la scoala pana acasa? Tipa care face 200 de poze, dar ei ii plac doar 10? Tipa care se simte in al 9-lea cer cand bea Ballentines? Tipa care merge la cumparaturi doar de dragul angajatilor draguti. Tu? Genu' de fata care trebuie sa fie "famous" pe hi5? Genu' de fata care trebuie sa fie "miss" la orice concurs de *** pe hi5? Genu' de fata care copiaza descrierea mea si pretinde mandra ca ii apartine? Genu' de fata care trebuie sa ma jigneasca pentru a intra in vorba cu mine? Genu' de fata care nu recunoaste ca : • alearga dupa masina dimineata pentru a ajunge la scoala. • mananca ciorba macar o data la 2 saptamani. • se kk atunci cand zice " brb. vb la tel " • face dus obligata de ai ei. • nu stie sa foloseasca masina de spalat deci isi spala singura chilotii. • are la status " in club cu fetele " si ea de fapt e in camera la tv singura. Tu? sau. Eu? Eu! dc? Pentru ca :? imi sclipesc ochii nu datorita excesului de pigment negru din mascara, ci datorita luminii din spatele acestora!? alaturi de mine nu o sa fii mandru, ci fericit!? ma bucur mai mult de atingerea ta decat de cadourile tale!? in masina cant si dansez, nu tin buzele cat mai tzuguiate!? te accept asa cum esti si nu incerc sa te schimb!? atunci cand gresesti, iert si trec mai departe, nu iti tin morala!? sunt cum sunt pentru ca vreau, nu pentru ca nu am de ales!? in zilele cand iesi cu prietenii, ies si eu cu prietenele, nu dau start unei noi dispute cum ca ii preferi pe ei in acea zi, si nu pe mine!? am puterea sa zambesc cand imi vine, nu cand trebuie!? atunci cand ai nevoie, mereu sunt acolo!? pot sa-mi platesc o Cola singura, si nu trebuie sa astept asta de la tine!? daca vom pune punct relatiei, vom incheia amical, nu infernal!? dupa primele 2 min de conversatie uiti cum arat si cu ce sunt imbracata!? cause i`m not just anyone, i`m "the one"! Pentru toate domnisoarele cu aere de "dive" care se uita stramb la pagina asta. de'asta sunt EU si NU sunteti voi! In fine. ° esti fericita ca ai 10000 comentarii repetate? ° esti fericita cand dai accept la toti violatorii negrii in serie pentru. a`ti vizualiza profilul si ca pozele tale sa devina "material de lucru" pentru ei? ° esti fericita cand "prietenele" tale te vad in parc cu un tip BUN? esti fericita cand strangi 150 de minute pe Orange si primesti 1EURO? esti fericita cand din 80 de absente dirigul tau motiveaza doar 5? esti fericita cand te trezesti dimineata si vezi ca ai 15 de add.uri pe mess? atunci crezi ca mai pot spune ceva? wake UP girl! traiesti in vise! RECUNOSC. Chiar daca ma seaca la icre aerele lor de staruri. Inevitabil tin cu sexul feminin!

13 sfaturi pentru viata!
1)Eu nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sint eu cand sunt cu u.:X
2)Nimeni nu merita lacrimile tale, si acela care merita sigur nu te va face sa plangi.:X
3)Daca cineva nu te iubeste asa cum iti doresti, asta nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul.:X
4)Un adevarat prieten este cel care iti tine mana si iti atinge inima.:X
5)Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva, este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.:X
6)Nu inceta niciodata sa surazi, chiar si cand esti trist, pentru ca tu nu sti cine s ar putea indragosti de surasul tau.:X
7)Poate ca,pentru lume, u esti numai o persoana, dar pentru anumite persoane u esti lumea.:X
8)Nu pierde timpul cu cineva care nu este disponibil sa si l petreak cu al lui pe tine.:X
9)Poate ca D-zeu vrea ca u sa cunosti multe persoane rele inainte de a qnoaste persoana cea buna, in scopul de a fi reqnosktor, cand in sfarsit il vei qnoaste.:X
10)Nu plange pentru ca ceva s a terminat, ci surade pentru ca asta s a intamplat.:X
11)Va exista tot timpul o persoana care sa te critice, dar continua sa ai incredere, fiind atent in cine vei putea avea incredere de doua ori.:X
12)Inceark sa devii o persoana mai buna, si asigura te ca sti cine esti u, inainte de a qnoaste pe cineva si de a astepta ca el sa vada cine esti.:X
13)Nu alerga prea mult, lucrurile mai bune se intamla atunci cand le asteptsi mai putin.:X
AMINTESTE TI:
"Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!"

atat stiu :*
fundita? puppy dog eyes