| emma_7432 a întrebat:

Avon sau Oriflame? Sau alte firme?love struck.

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Oriflame. happy Produse de un milion de ori mai bune decat alea de la Avon.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Eu zic că produsele de la Avon sunt mai bune decât cele de la Oriflame deci aleg Avon.

| dany3la a răspuns:

Pai Avon.Mi-am cumparat niste produse de la Oriflame dar nu sunt de nici o treaba.Imi iasa niste pete pe tot corpul.
Mai bine Avon!

| stefikaleido a răspuns:

Eu nu aleg nici una nici alta:) De curand am dat de o firma pe internet www.eyeslipsface.com.ro unde sunt produse aduse din america (din cate stiu eu ) super bune si extrem de ieftine.iti faci comanda pe net si iti vine la posta cu produsele bine ambalate fara niciun fel de defect.Chiar recomand:X

| mihaela_3808 a răspuns:

Avon:X:X