| MIChan a întrebat:

Ce firme ca Avon si oriflame mai exista?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Essence(a devenit foarte cunoscuta si au produse de calitate,la noi a aparut mai tarziu),Ladys,Flormar,Yves Rocher,Silk, L'oreal, Bourjois, Maybelline, Revlon...astea au preturi accesibile, dar mai sunt si firme de lux ca Lancome etc.
Sa stii ca doar pentru ca gasesti reprezentanti Avon si Oriflame la orice pas asta nu inseamna ca au cele mai bune cosmetice(chiar deloc), eu zic sa incerci produse si de la firmele pe care le-am mentionat mai sus.

Răspuns utilizator avertizat
| PrincessSophie a răspuns:

ABC Cosmetics, Yves Rocher, Infinity

| Irinnaaa a răspuns:

Yves Rocher - in principiu sunt produse naturale si chiar de buna calitate. Mie-mi plac foarte mult, merita.