| anuk a întrebat:

Azi am fost etichetata intr-o poza pe facebook, dar daca pune-i cursorul pe fotografie nu imi aparea numele. si din greseala am sters eticheta si persoana care a pus poza, m-a mai etichetat odata, dar de data aceasta imi aparea numele pe poza. prima data imi aparea poza pe perete si la albumul cu pozele in care sunt etichetata. acum apare doar in album. cum fac sa o pun si pe perete. cand deschid profilul meu, sa apara pe perete acea poze. nu e bifat sa fie ascunsa din cronologie si alte poze in care sunt etichetata apar si pe perete.
imi pare rau daca e prea mult de citit, am vrut doar sa va dau detalii, poate ma ajutati. multumesc!

1 răspuns:
| 00SweetTweety00 a răspuns:

Pai..trebuie caprietena ta sa te mentioneze si in descriere ( cu ``x,, ) si trebuie sa fii si etichetata love struck
Vezi poate nu esti mentionata in descriere bine.zii sa mai puna o data love struck
Bafta ♥ love struck love struck love struck love struck