| dorinta233 a întrebat:

Azi am fost la o fata acasa. ea este prietena de familie. noi nu ne-am vazut deloc pana acum, dar cred ca ne-am imprientenit destul de repede. ea este de treaba, chiar mi s-a parut foarte relaxata si spune totul in fata. la un moment dat mi-a luat telefonul si s-a uitat la poze. aveam poze cu mine, dar erau si unele in care eu eram doar in short si imi fotografiam abdomenul. eu cand am vazut ca se uita la poze am vrut sa ii iau telefonul, dar. m-a dominat si tot s-a uitat. Mai era un video in care eu eram imbracat in niste hainte pentru o nunta si m-am filmat singur pentru a vedea cum imi sta. Credeti ca e speriata de mine sau v-a rade de minte..adica sa spune si la altii din cartier ceea ce a vazut ea? mie sincer. imi place de ea de prima data. ea are prieten. am incercat sa "ma dau la ea", dar cand a zis ca are prieten am renuntat. la urma m-a petrecut pana la iesire din bloc, iau eu i-am zis "pa, la revedere..etc (o formul de salut de incheiere), ea totusi mi-a zis ceva de genu' "ce faci ..pleci fara sa ma pupi?". atunci mi-am dat seama ca am fost cam taran la faza aia si m-am intators si am pupat-o pe obraz. Deci ce credeti va face misto de mine si v-a spune si la prietenele ei despre mine? Credeti ca mai exista vede, care daca le spui sincer ce simti, te inteleg?

1 răspuns:
| rarepearls a răspuns:

Cu siguranta exista, dar inainte de a-i spune ceea ce simti, asigurate ca stii cate ceva despre ea, sa vezi ce hram poarta, iar daca consideri ca nu e o greseala sa-i spui ceea ce simti..atunci ar fi ideal sa incerci. Pana la urma stii cum se spune, incercarea moarte n-are! bafta