| dianadyana a întrebat:

Aseara eram pe la mine pe la scara cu niste prieteni.Peste 10 minute apare si fostul meu prieten cu inca un prieten de al lui.Ne-au spus buna si au ramas si ei acolo cu noi.Eu imi lasasem telefonul pe scara si fostul prieten mi-a spus ca il ia sa vada ce melodii mai am.Eu mai aveam cateva poze cu el, mesaje, si mi le-a sters si imi spune"vezi ca o sa iti lipsesca ceva din telefon" si cand m-am uitat lipseau pozele cu el, mesajelecrying
De ce credeti ca a facut asta? de ce credeti ca si-a sters pozele cu el si mesajele din telefonul meu

4 răspunsuri:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Pentru ca nu mai erati impreuna? Sau dovada de orgoliu barbatesc...

| LittleMønster a răspuns:

Ca e nesimtit.

| KamyKaze666 a răspuns:

Posibil sa faca asta findca nu te mai iubeste
Si cred ca si tu daca te-ai certa cu el ai proceda la fel ai sterge tot ce era legat de voi 2
Si nu te impacienta findca iti vei mai gasi si alt iubit happy

| OnlineZ a răspuns:

Pai probabil pentru ca vrea sa rupa orice legatura cu tine.In plus si pe mine m-ar deranja daca fostul preten ar mai avea ink poze cu mine... Dar stai linistita scumpo nu trebuie sa faci o tragedie din asta..Multumeste-i spune-i ca oricum o faceai tu.ca sa nu creada ca mai esti innebunit dupa elwinkingfunda kisskisskiss