| carlutza1001 a întrebat:

Azi am fost la un circ romanesc. Totul bine si frumos, pana la un moment dat cand vine un acrobat, vedeta spectacolului. Foarte dragut tipulhappy. Eram chiar in primul rand si il vad ca se uita la mine o data, de doua ori...am zis ca mi se pare. Se uita la un moment dat foarte fix si mi-am dat seama ca pe mine ma privea. Isi face numarul, toata lumea aplauda, se ridica in picioare, la fel fac si eu. Iar el vine la mine, imi ia mana si mi-o saruta. Maica-mea se uita ciudat la mine, zambeste, iar eu ma inrosesc toata. El imi zambeste foarte dulce si pleaca. Raman putin masca, dar, in fine, trece. La sfarsit toti acrobatii vin pe scena, iar spectatorii aplauda incantati. El se uita din nou la mine, dar eu fac pe inabordabilalaughing. Trece faza, imi luam geanta, ma imbracam, ma pregateam sa plec si il vad ca iese din spatele cortinei si vine la mine. Maica-mea pleaca afara, imi zice ca ma asteapta si eu raman si il privesc fix. Facem cunostiinta, ma ia de mana si imi pune in mana un bilet la spectacolul de maine. Imi spune: sper ca poti veni. Nu stiu ce am patit, dar esti foarte frumoasa. Sper sa te mai vad. Ii spun ca s-ar putea sa vin, iar el ma sorbea din priviri, de jur ca mai aveam putin si lesinam. Plec impiedicandu-ma, iar cand ma intorc, se uita dupa maine. Bun...intrebarea mea este: ce sa fac? sa merg maine la circ? are rost? sau a fost doar ceva pueril?

13 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Du-te cu o prietena,sau tot cu maica'ta si vezi ce intentii are, dar, a fost dragut laughing

| Emena a răspuns:

Si noi suntem la fel de curiosilaughing

| Deny1333 a răspuns:

Eu sugerez să te duci, pare ok tipul. Totuşi, asigură-te că nu e vreun psihopat, deşi nu-s şanse.
Oricum, foarte drăguţă faza. big grin

| Destinee a răspuns:

Asta este foarte tare! Cu siguranta esti o fata foarte frumoasa daca a facut acest gest! Normal du-te si maine la circ.dar sa nu te lasi asa usor sa o faci tot pe inabordabila asta il va face sa fie si mai interesat de tine!happy
Sper ca sfatul meu sa te ajute:*
Bye!happy

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Incearca sa vezi ce intenti are baiatul si du-te.

| XK a răspuns:

Vinde biletul si cumpara tampoane rolling on the floor

| Puffy1721 a răspuns:

Cati ani ai tu? cati ani are el?

| Lavii_3618 a răspuns:

Eu zic sa te duci :X

| carlutza1001 explică:

Eu 17, el vreo 21-22 de ani

| carlutza1001 explică:

Da, am mai vazut asemenea faza in filme, nu credeam ca mi se poate intampla si mielaughing

| carlutza1001 explică:

Maine postez partea a2alaughing sunt foarte curioasa...

| Cupcake222 a răspuns:

Pai laughing cati ani are? cati ani ai? Daca sunteti de aceeasi varsta, normal sa mergi:X

| BbyMic a răspuns:

Da:X sa-mi zici cum a fost te rog big grin laughing daca mergi tonguetongue